Style Twój SALON Kreatywny salon Fryzjerski

Galleria

Być niczym Samson

Pragnienie posiadania wspaniałych włosów jest charakterystyczne dla kobiet. Jednak również mężczyźni, coraz częściej zaczynają dbać o to, co mają nie tylko w głowie, ale również na głowie.

Spora część mężczyzn nie godzi się na fakt, że włosy im się z wiekiem przerzedzają lub też co gorsza wypadają. Nie potrafią się zgodzić z tym, że ich włosy naturalne nie chcą się trzymać na ich głowach. Szukają cudownych sposobów by temu zapobiec. Metod jest wiele. Pierwsze to kosmetyki. Na rynku jest wiele szamponów, różnego rodzaju odżywek, czy też balsamów, które nie tylko mają zapobiegać wypadaniu włosów, ale również spowodować ponowny porost włosów.

Oczywiście jak pokazuje rzeczywistość, jeszcze nie ma takiego specyfiku, który spowodowałby odwrócenie wspomnianego procesu wypadania. Pozostaje, więc przeszczep włosów z miejsc, gdzie jest ich sporo, tam gdzie już się wyraźnie przerzedziły. Jest to jakieś wyjście, jednak trzeba pamiętać, że w niektórych przypadkach przeszczepy te się nie przyjmują i na koniec głowa wygląda jak przed zabiegiem.